Twój salon kosmetyczny

W przepięknej, zabytkowej Kamienicy Czarnieckiego w Stargardzie, która swoją historią sięga końca XIX wieku znajdziecie Państwo gabinet oferujący kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii i podologii.

Od lat poszerzamy ofertę zabiegów podążając za najnowszymi trendami. Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie oraz zawsze służy poradą i uśmiechem. Zależy nam na znakomitych rezultatach wykonywanych zabiegów, ale także na przyjemnej atmosferze.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm to nasza recepta na zaufanie. Dzięki temu stali Klienci z chęcią do nas wracają i polecają nasze usługi innym. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, z których można skorzystać, by poczuć się lepiej i atrakcyjniej.

Nasz zespół

karolina2c

Karolina Smagło

Właściciel

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie uzyskała tytuł magistra kosmetologii oraz Wyższej Szkoły Bankowej. W 2010 r. ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu specjalizując się w podologii. Dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe. Od ośmiu lat podolog praktyk. Umiejętności zdobywała m.in. w renomowanych ośrodkach SPA, gabinetach fizjoterapeutycznych czy gabinetach kosmetycznych w Holandii.

Systematycznie dokształca się w zakresie podologii, ortonyksji i kosmetologii twarzy uczestnicząc w konferencjach naukowo-szkoleniowych, kursach, szkoleniach i kongresach, także tych międzynarodowych – co potwierdzają liczne certyfikaty.
Przygotowanie pedagogiczne uzyskała na studiach podyplomowych, obecnie nauczyciel akademicki, nauczyciel szkół kosmetycznych, szkoleniowiec i trener specjalizacji podolgicznej w szkole wyższej.

jolanta

JOLANTA ŚNIEGOSKA

Fizjoterapeutka

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Łódzkiej Akademii Medycznej w Łodzi.

Oferuje Państwu ponad trzydziestoletnie doświadczenia w stabilizacji kręgosłupa, ustawianiu prawidłowej postawy, zwyrodnienia stawów oraz wszelkiego rodzaju urazach, także neurologicznych.

Przewiń do góry