Twój salon kosmetyczny

W przepięknej, zabytkowej Kamienicy Czarnieckiego w Stargardzie, która swoją historią sięga końca XIX wieku znajdziecie Państwo gabinet oferujący kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii i podologii.

Od lat poszerzamy ofertę zabiegów podążając za najnowszymi trendami. Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie oraz zawsze służy poradą i uśmiechem. Zależy nam na znakomitych rezultatach wykonywanych zabiegów, ale także na przyjemnej atmosferze.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm to nasza recepta na zaufanie. Dzięki temu stali Klienci z chęcią do nas wracają i polecają nasze usługi innym. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, z których można skorzystać, by poczuć się lepiej i atrakcyjniej.

karolina2c

mgr Karolina Smagło

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego gdzie w 2013 roku uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. W 2015 ukończyłam także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej.

Specjalizację z podologii ukończyłam w 2010 roku broniąc pracy licencjackiej pt. „Zakażenia gronkowcowe skóry. Obraz kliniczny i profilaktyka” . Uzyskując ocenę bardzo dobrą, zdobyłam prawo do wykonywania zawodu. Od tego czasu działam jako czynny kosmetolog oraz specjalista podolog.

Obecnie jestem wykładowcą akademickim, swoją wiedzę przekazuję studentkom uczelni wyższej kierunku kosmetologia. Wykładam takie przedmioty jak: podstawy dermatologii, kosmetologia lecznicza, aparatura w kosmetyce, metody oceny działania kosmetyków oraz podologia.

Jestem zapraszana na konferencje i szkolenia, gdzie dzielę się zdobytą wiedzą i praktyką z fachowcami z całej Polski. Prowadzę szkolenia grupowe i indywidualne dla specjalistów podologii. Gościnnie prowadziłam wykłady z zakresu kosmetologicznych zabiegów twarzy na sympozjach kosmetologicznych.

Kilkanaście lat pracy w branży beauty nauczyło mnie, że w niepamięć należy porzucić wyuczone na studiach schematy zabiegowe. Każdy z nas jest inny. Każda skóra ma inne potrzeby, obciążona jest innymi czynnikami, niesie za sobą inny ciężar doświadczeń, dlatego nie można ich wrzucać do jednego wora pt. ”suche” bądź ”tłuste” i traktować schematycznie.

W moim gabinecie odnajdziecie Państwo przede wszystkim indywidualne i holistyczne podejście do problemu z którym się do mnie zwracacie. Zebrany wywiad, dokładne oględziny, aparatura diagnostyczna i doświadczone oko to dobry początek naszej wspólnej drogi, której celem jest Państwa satysfakcja i lepsze samopoczucie.

Ból i powracające odciski? W moim gabinecie nie tylko pozbędziesz się bolących odcisków, zakupisz ortezy odciążeniowe zapobiegające ich nawrotom, ale skonsultujesz całą swoją postawę. Współpracuję z fizjoterapeutą posiadającym ponad trzydziestoletnie doświadczenie. Korygujemy postawę u dzieci i u dorosłych.

Wesele? Wielkie wyjście? Współpracuję ze stylistką fryzur która zapewni Ci piękne upięcie a my zadbamy by makijaż był trwały i przygotujemy twarz wykonując zabieg bankietowy.

Poznajmy się. Zapraszam.

jolanta

JOLANTA ŚNIEGOSKA

Fizjoterapeutka

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Łódzkiej Akademii Medycznej w Łodzi.

Oferuje Państwu ponad trzydziestoletnie doświadczenia w stabilizacji kręgosłupa, ustawianiu prawidłowej postawy, zwyrodnienia stawów oraz wszelkiego rodzaju urazach, także neurologicznych.

Scroll to Top