Oferta zabiegów podologicznych

Dzięki kilkuletniej ścisłej współpracy z fizjoterapeutą oferujemy naszym klientom kompleksowe podejście do poprawy kondycji stóp. Schorzenia i ból w ich obrębie nierzadko są przyczyną wad postawy i sposobu chodzenia. W takich wypadkach tylko terapia łączona czyli zabiegi podologiczne i indywidualne ćwiczenia i praca w domu pacjenta jest gwarancją sukcesu i ustąpienia dolegliwości związanych z koślawością palucha (tzw. haluxy).

Specjalizujemy się w usuwaniu odcisków, modzeli, pomagamy pozbyć się pękających pięt. Likwidujemy dyskomfort objawiający się bolesnością stóp, wypukłym brzuchem, bólem w okolicach kręgosłupa i kolan a także migrenowe bóle głowy. Proponujemy także manicure klasyczny, japoński i hybrydowy oraz zabiegi na ciało.

Gabinet podologii z powodzeniem od 8 lat oferuje Państwu zabiegi z zakresu podologii, ortopodologii i fizjoterapii. Dzięki temu w jednym miejscu nasi pacjenci mogą kompleksową podejść do problemu schorzeń stóp, które często są następstwem wad postawy. Oferujemy konsultacje z zakresu diagnostyki, doboru indywidualnie projektowanych pod stopę pacjenta wkładek ortopedycznych do butów oraz dobieranie terapii zabiegowej wraz z pielęgnacja domową. Bolesny odcisk, wrośnięty paznokieć czy popękane pięty to już nie problem!
Sprzedajemy specjalistyczne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i stóp, których nie znajdziecie Państwo w drogeriach i aptekach.

Diagnozujemy nieprawidłowości typu płaskostopie, ostrogi, stopa wydrążona, koślawa, szpotawa, haluxy, korygujemy zawijające się palce. Proponujemy dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych. Dzięki współpracy z placówką medyczną macie Państwo możliwość skorzystania z usług komputerowego badania stóp i projekt indywidualnych wkładek korygujących wady

Oferujemy masaże stóp z elementami refleksologii. U nas usuniesz nawet kilkuletni odcisk, pozbędziesz się zdeformowanych i wrastających paznokci. Oferujemy kilka rodzajów klamer korygujących. Zapraszamy także na kosmetyczny pedicure z malowaniem klasycznym lub hybrydowym

Scroll to Top