Twoje Centrum Urody

Szeroka oferta zabiegów kosmetycznych i podologicznych

Zapoznaj się z naszą ofertą zabiegów kosmetycznych i podologicznych które pozwolą odkryć Twoje indywidualne piękno. Wykorzystaj naszą wiedzę aby poczuć się pięknie

ico5

Najlepsze kosmetyczki
w stargardzie

Gwarantujemy doskonałe efekty zabiegów i miłą obsługę.

ico2

zabiegi podologiczne

Oferujemy zabiegi z zakresu podologii, ortopodologii i fizjoterapii.

ico6

zabiegi kosmetyczne

Zajmujemy się zarówno kosmetyką podstawową, uzupełniającą, jak i specjalistyczną.

ico8

Najnowsze kosmetyki i sprzęt

Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie oraz kosmetykach uznanych firm.

karolina2c

Twój salon kosmetyczny

W przepięknej, zabytkowej Kamienicy Czarnieckiego w Stargardzie, która swoją historią sięga końca XIX wieku znajdziecie Państwo gabinet oferujący kompleksowe usługi w zakresie kosmetologii i podologii.

Od lat poszerzamy ofertę zabiegów podążając za najnowszymi trendami. Nasz wykwalifikowany personel gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie oraz zawsze służy poradą i uśmiechem. Zależy nam na znakomitych rezultatach wykonywanych zabiegów, ale także na przyjemnej atmosferze.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm to nasza recepta na zaufanie. Dzięki temu stali Klienci z chęcią do nas wracają i polecają nasze usługi innym. Oferujemy szeroki wachlarz możliwości, z których można skorzystać, by poczuć się lepiej i atrakcyjniej.

podo

Podologia

Dzięki kilkuletniej ścisłej współpracy z fizjoterapeutą oferujemy Państwu kompleksowe podejście do poprawy kondycji stóp. Schorzenia i ból w ich obrębie nierzadko są przyczyną wad postawy i sposobu chodzenia.

Specjalizujemy się w usuwaniu odcisków, modzeli, pomagamy pozbyć się pękających pięt. Likwidujemy dyskomfort objawiający się bolesnością stóp, wypukłym brzuchem, bólem w okolicach kręgosłupa i kolan a także migrenowe bóle głowy.

Kosmetologia

W ofercie kosmetycznej znajdziecie państwo zabiegi z zakresu pielęgnacji włosów, twarzy szyi i dekoltu, pielęgnacji paznokci i skóry dłoni a także okolic brzucha, ud i pośladków.

Proponujemy także depilację. Badania cery, skóry głowy i włosów oraz defektów na ciele z użyciem mikrokamery. Zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne.

kosmo2
Scroll to Top